Корзина
174 отзыва
+38 095 698 75 62
+38 098 457 61 58
УкраинаКиевКиевская обл.
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
INTER STOCK - МЕГА ВИБіР, МАКСИМУМ ЕМОЦіЙ.
  • 1
  • 2
  • 3
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Апарати для пресотерапії

Пресотерапія (або апаратний лімфодренажний масаж, компресійний масаж, пневмомассаж) є безболісною процедурою, яка усуває застій лімфи в окремих зонах лімфотичних систем людини. Лімфодренаж (пресотерапія) полягає в послідовному стисненні різних частин людського тіла (в основному кінцівок) за допомогою спеціально сконструйованих манжет в які подається стиснене повітря. Манжети складаються з послідовно розташованих відсіків. Послідовність накачування відсіків повітрям і величина тиску повітря в них, а отже ступінь стиснення об'єкта, і визначає характер процедури - прессомассаж або лімфодреннаж. Внаслідок такого впливу відбуваються деякі паралельні, вельми корисні, процеси - очищення і підживлення лімфою шкірного шару, поліпшується циркуляція крові в капілярних судинах шкірних покривів, а також м'яких тканин, що знаходяться в безпосередній близькості до них.
Цей ефективний метод фізіотерапії із застосуванням спеціальних апаратних засобів є надійним способом механічного впливу на підшкірні тканини. В результаті застосування цього методу витісняються надлишки міжклітинної рідини (відбувається лімфодренаж).
Таким чином, пресотерапія має на організм глибокий оздоровчий вплив, заснований на двох основних механізмах: фізіологічний дренаж тканин і цілющий вплив масажу. Пресотерапія позбавляє пацієнта від  набряків різного походження, значно зменшує обсяги тіла. З її допомогою можна ефективно боротися з усіма проявами целюліту і різних стадій ожиріння. Цей метод усуває існуючу в'ялість шкіри, і в організмі запускаються процеси, що дозволяють зробити її гладкою і пружною.
Лімфатична система не тільки живить і захищає наш організм, але і очищає його. Пресотерапія, виводячи з організму надлишки рідини, і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує і венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах. 
У медицині пресотерапія (імпульсна баротерапія), надаючи спазмолітичний і судинорозширювальний ефект, використовується в комплексному лікуванні стійкої м'язової напруги, і профілактиці варикозного розширення вен, знімаючи тяжкість в ногах і тонізуючи стінки судин. Пресотерапія допомагає активно боротися з посттравматичними і післяопераційними набряками. Існують спеціальні програми застосування пресотерапії в реабілітації після ліпосакції.
ГалереяСписок
У нашому інтернет-магазині IN STOCK Ви можете вибрати ту модель яка буде відповідати всім Вашим вимогам, а наша турбота - доставити Вам покупку вчасно в будь-яке місто України.